konsultacje psychodietetyczne:

N

KONSULTACJE PSYCHODIETETYCZNE (ONLINE)

Zapraszam na indywidualne konsultacje psychodietetyczne (online), podczas których będziemy pracować nad zmianami w Twoim stylu życia.

Dzięki temu nawiążesz w zdrową relację z jedzeniem i swoim ciałem, wypracujesz zdrowe mechanizmy radzenia sobie ze stresem i emocjami, a także skorzystasz z różnych narzędzi i technik, które pomogą Ci skutecznie leczyć choroby somatyczne, redukować masę ciała i utrzymać zdrowie w dobrej kondycji psychofizycznej.

Umów konsultację TUTAJ

Oferuję:

Terapię psychodietetyczną, która pozwoli na przywrócenie zdrowej relacji z jedzeniem, pracę nad zdrowymi nawykami żywieniowymi, budowanie trwałej motywacji do zmian w stylu życia oraz pomoc dla osób z zaburzeniami odżywiania (np. kompulsywne objadanie się, zespół nocnego jedzenia, uzależnienie od jedzenia, jedzenie emocjonalne, ortoreksja, bulimia, anoreksja, otyłość, wybiórczość żywieniowa, itp.).

Wsparcie w leczeniu chorób i zaburzeń somatycznych i psychosomatycznych, takich jak otyłość, insulinooporność, choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, PCOS, celiakia, alergie, migreny, inne zaburzenia i choroby hormonalne, metaboliczne oraz autoimmunologiczne.

Wsparcie emocjonalne i psychodietetyczne w leczeniu otyłości.

Edukację żywieniową i na temat zdrowego stylu życia (żywienie, aktywność fizyczna, sen, rytm okołodobowy, relacje z otoczeniem, higiena itp.)

Wsparcie w redukcji stresu i emocjonalnego jedzenia.

Wsparcie w procesie redukcji masy ciała.

Pomoc w akceptacji nowej diagnozy i wsparcie w procesie zmiany stylu życia dopasowanego do zaleceń lekarskich, dietetycznych i fizjoterapeutycznych.

Edukację dla rodzin i bliskich osób pacjentów chorujących na zaburzenia somatyczne i psychosomatyczne.

Prowadzę konsultacje wyłącznie dla osób dorosłych oraz edukację i wsparcie dla rodziców dzieci chorujących. Nie pracuję bezpośrednio z dziećmi.

Podczas konsultacji przeanalizujemy każdy aspekt Twojego życia i znajdziemy przyczynę Twoich trudności. Ustalimy wspólnie cel naszej pracy, a następnie dopasujemy narzędzia, które pomogą Ci przywrócić zdrową równowagę zarówno w ciele, jak i w umyśle.

Konsultacje online odbywają się w formie video-rozmowy poprzez Facebook messenger (50 minut) lub drogą mailową.

W celu umówienia terminu konsultacji proszę wyślij maila na kontakt@dominikamusialowska.pl

Cennik:
– Pierwsza konsultacja: 150 zł
– Kolejne konsultacje: 120 zł
– Pakiet 5 konsultacji: 500 zł

Przed pierwszą konsultacją otrzymasz ankietę zdrowotną oraz dzienniczek żywieniowy, które należy wypełnić i odesłać min. 3 dni przed konsultacją drogą mailową na adres kontakt@dominikamusialowska.pl

Pierwsza konsultacja jest konsultacją wstępną, podczas której chciałabym Cię poznać, przeprowadzić dokładny wywiad, omówić Twoją ankietę zdrowotną, poznać Twoją historię oraz ustalić Twoje cele i potrzeby do dalszej wspólnej pracy.